Hakkımızda

-2013 yılında, yurt içinde  inşaat hizmetleri alanında projeler gerçekleştirmek üzere  kurulan KONİNŞAAT, dış cephe (mantolama), iç cephe (alçı sıva,alçıpan asma tavan,karolam) malzeme ve uygulamaları üzerine birçok projeye katkıda bulunmuş, yakın zamanda İZOSTAR markası ile sprey poliüretan, sprey polyurea, epoksi zemin kaplamaları, su yalıtımı ürün grupları ve uygulamalarını bünyesine katarak kaliteli ve zamanında iş üretmeyi misyon edinmiştir.

   -İşbirliğini ve takım çalışmasını başarının ayrılmaz bileşenleri olarak gören bizler, edindiğimiz bu misyon çerçevesinde, kendi ihtisas alanlarında üst düzey profesyonellerden oluşan kadromuzla, teknolojik gelişmeleri yakından izlemekte ve müşterilerimize en yüksek katma değeri rekabetçi fiyatlarla sunmaktayız. 

   -Gerekli  yönetmelik ve standartalara uygunluk ,yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın asla taviz vermediği ilke ve değerler olan insana, topluma ve çevreye saygı, dürüstlük, verimlilik ve müşteri odaklı çalışma bilinci temel prensibimizdir.

   -Bu sayede KONİNŞAAT, yapılan her türlü ticari ve teknik çalışmalar ile Konya’nın sürekli gelişen ve büyüyen firmaları arasındaki yerini korumuştur.

   -Kalite, dakiklik ve çalışanlarımızın motivasyonunun sağlanması tüm iş süreçlerimizin temelini oluşturmuştur.